OŚWIĘCIM. Sonia Grychtoł nowym rektorem Małopolskiej Uczelni Państwowej

05 maja 2020 Autor: red
Dr Sonia Grychtoł

Dr Sonia Grychtoł

W poniedziałek w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rot. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu wybrano nowego rektora uczelni. Od 1 września br. stanowisko rektora na kadencję 2020-2024 obejmie dr Sonia Grychtoł.

Dr Sonia Grychtoł, która związana jest z oświęcimską uczelnią do października 2014 roku posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobyła podczas wieloletniej pracy na Wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmowała również wiele stanowisk kierowniczych poza szkolnictwem wyższym.

Aktualnie w oświęcimskiej uczelni dr Sonia Grychtoł pełni w Uczelni funkcję Prorektora ds. studentów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy