OŚWIĘCIM. „Śpiewające kucharki” z Udabno na Muzycznej Scenie Café Bergson

26 stycznia 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. „Śpiewające kucharki” z Udabno na Muzycznej Scenie Café Bergson

W poniedziałek 4 lutego na Muzycznej Scenie Café Bergson wystąpi gruziński chór Casletila. To będzie wyjątkowe spotkanie z Gruzją i jej kulturą.

Na co dzień uzdolnione Panie z Gruzji gotują w Oasis w Udbano. Z kuchni od rana do wieczora można usłyszeć piękne pieśni i dźwięk instrumentów. W okresie zimowym pięć z nich mieszka i pracuje w stolicy Małopolski. Swoje specjały podają w restauracji Krako Slow Wines.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 18.00. Wstęp 15 zł. Bilety można zarezerwować poprzez wysłanie maila na dres cafe@ajcf.pl.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy