OŚWIĘCIM. Spotkanie autorskie z Krzysztofem Zajasem

10 lutego 2020 Autor: zyg
OŚWIĘCIM. Spotkanie autorskie z Krzysztofem Zajasem
W pierwszy czwartek marca (6.03) w Miejskiej Bibliotece Publicznej Galeria Książki w Oświęcimiu odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Zajasem. Wydarzenia odbędzie się w auli na parterze budynku, a początek zaplanowano na godzinę 17.00.

Krzysztof Zajas urodził się w 1962 roku w Oświęcimiu. Jest badaczem literatury, kulturoznawcą, tłumaczem oraz profesorem polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Autor znakomitej kryminalnej „trylogii pomorskiej”: Ludzie w nienawiści (2014), Mroczny krąg (2015) oraz Z otchłani (2016), a także doskonale przyjętej powieści Oszpicyn (2017), nominowanej do Nagrody Wielkiego Kalibru.

W 2018 roku ukazał się pierwszy tom „trylogii pomorskiej” – Wiatraki, który zdobył tytuł Krakowskiej Książki Miesiąca. Natomiast 22 stycznia br. premierę miał drugi tom trylogii – Skowyt nocy.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy