OŚWIĘCIM. Spotkanie z Januszem Korwin-Mikke już dzisiaj

11 lutego 2018 Autor: sz
fot. Fot. Michał Kurpanik / www.korwin-mikke.pl

fot. Fot. Michał Kurpanik / www.korwin-mikke.pl

Dzisiaj o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się spotkanie otwarte z europosłem, prezesem Partii Wolności Januszem Korwin-Mikke oraz wiceprezesem, Konradem Berkowiczem.


Spotkanie podzielone będzie na dwie części – pierwsza godzina będzie miała formę wykładu, natomiast w drugiej godzinie mieszkańcy będą mogli zadawać pytania gościom.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Kowal, 11.02.2018 22:35
Godny pogardy oczywiście.
hotin, 11.02.2018 14:30
Wreszcie-nareszcie do Oświęcimia zawita godny polityk, a nie jakiś Zoll z Fundacji Batorego czy Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.