OŚWIĘCIM. Spotkanie z posłem Józefem Brynkusem

05 lipca 2018 Autor: red
Fot. strona posła

Fot. strona posła

W najbliższy poniedziałek 9 lipca w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z posłem Kukiz‘15, prof. Józefem Brynkusem.


Początek spotkania o godz. 18. Więcej informacji: http://poselbrynkus.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
JAKI, 06.07.2018 08:06
Lizus PiSowski mieszalnik ,mąciciel stary wiarus 'co jest moje to jest moje ,ale najmądżejszy jest Prezes małyK!!Najważniejszy stołek i kasa!