OŚWIĘCIM. Staranował pięć aut na parkingu. 30-latek zasnął za kierownicą

23 czerwca 2020 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

We wtorek po godzinie 5.00 na alei Słowackiego w Oświęcimiu doszło do nietypowej kolizji drogowej.

Kierujący fordem focusem 30-letni mężczyzna jadąc od strony ulicy Dąbrowskiego, wracając z pracy zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Następnie pojazd uderzył w zaparkowane samochody na przydrożnym parkingu.

Ford uderzając w nissana micrę urwał koło i zatrzymał się na seacie ibiza. Następnie uszkodzone zostały pozostałe pojazdy – dwa ople astra oraz jeden opel vectra. Łącznie w kolizji ucierpiało sześć pojazdów.

30-letni kierowca została ukarany mandatem.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy