OŚWIĘCIM. Starosta Zbigniew Starzec o oświęcimskiej pływalni

26 września 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Starosta Zbigniew Starzec o oświęcimskiej pływalni

Starosta Zbigniew Starzec zwołał w dniu dzisiejszym konferencję prasową. Tematem była oświęcimska pływalnia. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z dzisiejszego spotkania.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Maria Rochowicz , 20.10.2017 19:36
żenua - nick w 100% trafiony, jakie nick takie posty................................ po prostu żenua
żenua, 14.10.2017 10:19
zwłaszcza w mieście nie chcemy Tego Pana, bo nie liczy się z mieszkańcami, Pan Chwierut i Pan Starzec dbają o siebie i swoje interesy a że przy okazji zrobi się co nieco dla Miasta nie biorąc pod rozwagę faktycznych potrzeb LUDZI, których domy są tutaj. Panie Starosto nie wszyscy mieszkamy we wsiach, ale wszyscy staramy się dbać i zachować jakość życia w naszym miejscu zamieszkania. Nie wolno Panu pozwalać pracownikom na niszczenie naszego życia w naszym Mieście Pokoju.
wyborca 2018, 10.10.2017 07:47
To karierowicz do kwadratu, za stołek da wszystko i wszystkich atakuje.Starostę Krawczyka mieszał z błotem do momentu jak nie został w-ce, nagle pokochał Józka i przestał krytykować. SPRZEDAWCZYK !
skalar, 04.10.2017 19:14
Ale akcja! A co będzie z prywatnymi lekcjami pływania na basenie skoro jest tak drogo?
xxx, 04.10.2017 13:41
po kiego pisać skoro nie wszystkie są zamieszczane, Panie Starosto proszę się nie pogrążać jeszcze bardziej, Wszystkim wiadomo - Pani Starzec pracuje na basenie, ma Pan wiadomosci z pierwszej reki
Nie lubię PiS-u , 04.10.2017 00:13
Żenada, ten koleś nic nie zrobił dla Oświęcimia a o wszystko ma pretensje Niech się pochwalić chociaż jedną taką inwestycja jaka zrobił Chwierut
rex, 03.10.2017 14:48
koncz chlopie wstydu oszczedz ,do bruku
pytanie do starosty, 02.10.2017 16:32
Dlaczego wzdłuż drogi powiatowej - Dąbrowskiego - wycinane są drzewa?
kurcze, 02.10.2017 14:52
Serio? NIepełnosprawnych pominęli???
suwerenny mieszkaniec, 01.10.2017 21:37
obejrzałem do końca, wytrzymałem ! I wiecie co - cały czas myślałem, że starosta zaraz się rozpłacze, że mu takie świństwo i pod górkę zrobili. Ale się nie popłakał tylko ręce do modlitwy składał i prosił by mieć jakieś zajęcie, jakiekolwiek, po następnych wyborach.
Drzewo z Dąbrowskiego, 30.09.2017 21:17
Słuchajcie! Idą na nas z piłami! Ratunkuuu!!!!!!!!
nowy rok, 30.09.2017 13:25
Pan CHWIERUT uprawia [ciach!] , Na PanaStarca chyba wyślę chłopców z CBA żeby Pana prześwietlili..... A lekarza Panie Starzec pan ostatnio odwiedzał?....(BULOWICE czekają.....)
źenua , 30.09.2017 10:30
Źenua. Mizeria. To Starosta nie liczy się z uchwałami RM, z mieszkańcami, z niepełnosprawnymi, co innego robi a co innego mówi. Krytykuje kwiatki w Ośw. ale teź i betonowanie miasta się nie podoba. CZY PAN WIE CO ROBI? PANIE STAROSTO NIECH PAN ZACZNIE SIĘ LICZYĆ Z NIEPEŁNOSPRAWNYMI W OŚW., Z MIESZKAŃCAMI NAJSTARSZEJ 80 LETNIEJ CZĘŚCI OS. CHEMIKÓW. PROSZĘ WYCOFAĆ CIĘŹKI TRANSPORT KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ BUSY, PKS, PRZEWOZY DO ZAKŁ. PRACY, AUTOKARY WYCIECZKOWE, DOSTWCZAKI, Z POD ŚCIAN 80 LETNICH KAMIENIC UL.ŚNIADECKIEGO. Z TERENU POZBAWIONEGO ZIELENI IZOLACYJNEJ - STR ZACHODNIA ULICY. NIE WOLNO NIKOMU ZWŁASZCZA PANU, KOSZTEM ZDROWIA MIESZKAŃCÓW LIKWIDOWAĆ PLACE MANEWROWE DLA PKS, BUS, DOSTAWCZYCH, PRZEWOZÓW PRACOWN. NA ZASOLU I Z POD ZCHO ORAZ Z AL. TYSIĄCLECIA. JEDOCZEŚNIE TWORZYĆ PLAC MANEWROWY PRZED OCK ORAZ GŁÓWNY CIĄG KOMUNIKACYJNY PRZY ŚCIANACH 80 LETNICH KAMIENIC. NIECH PAN SIĘ OPAMIĘTA, BO SPRAWA ZNAJDZIE FINAŁ W PROKURATURZE. MYLI SIĘ PAN MÓWIĄC, ŹE TO NIE JEST SPRAWA DLA PROKURATORA. NIECH PAN SIĘ NIE UWAŹA ZA PANA BOGA, PAN NIE MA TAKICH MOCY A PANA KADENCJA SIĘ WYPALA. NIE PRZESTRASZĘ SIĘ PANA ATAKU WOBEC MNIE, ŹE JAKOBYM MIAŁA PANA NĘKAĆ I OBRAŹAĆ. DELIKATNY SIĘ PAN ZROBIŁ, ŹE HEJ. WYBIERAM SIE DO PANA Z POZOSTAŁYMI MIESZKAŃCAMI I PROSZÈ SIĘ PRZYGOTOWAC TYM RAZEM TO ZN. PRZECZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM KORESPONDENCJĘ W TEJ SPRAWIE. I JESZCZE JEDNO, TO JA ZOSTAŁAM OBRAŹONA PRZEZ PRACOWNIKA, ŹE MOGĘ CHODZIĆ DO MIESZKANIA PO WERYTEPACH I PRZEZ PIWNICĘ. CHAMSTWO I SKANDAL W MIEŚCIE POKOJU. NIECH PAN NIE WSZCZYNA KONFLIKTÓW A POMAGA LUDZIOM, BO OD TEGO PAN JEST.
Rodowity, 30.09.2017 09:12
Witam,widzę,że mieszkańcy zamiast oceniać basen pod kontem piękna i nowej jakości to poprzez polityków kłócą się o pieniądze , ceny biletów itp.A ja powiem do ludzi którym ceny biletów nie pasują,proszę bardzo jedzcie wszyscy nie zadowoleni do ,Brzeszcz,Kęt,na Wolę.I piszę to nie jako zamożny mieszkaniec, jestem zwykłym szarym mieszkańcem . Ps.Mi po otwarciu basenu i z niego skorzystaniu ani przez moment nie przyszło mi do głowy że ceny są wygórowane.
pierwsza wizyta, 30.09.2017 08:10
Basen ładny nie ma o czym mówić remont był konieczny ale i tak pozostaję jeździć w dalszym ciągu na basen do Brzeszcz bo jak przed remontem na dużym basenie w tygodniu treningi i niestety można tylko popatrzeć na duży basen a na rozgrzewkowym niestety woda za ciepła - szkoda !!!
Do czytelnik, 30.09.2017 07:21
Właśnie teraz uaktywnia się aktyw PiS... no trzeba bronić swoich prawda? Zresztą, kto ma trochę oleju w głowie i swoje zdanie to wie co myśleć i ani aktyw PO ani PiS nie musi mu niczego dyktować. Majstrowanie przy ordynacji i inne obecnie proponowane zmiany mają doprowadzić do tego, że dobry prezydent np. Chwierut może przegrać bądź być w ogóle nie dopuszczony do wyborów, a mierny kandydat wygra i będzie miotał się. Ale cóż. Takie czasy smutne nastały.
pio73, 29.09.2017 07:05
Jak sięgam pamięcią to Starzec zawsze był na basenie,siedział i [ciach!] w ratowniczy stołek.
oświęcimiak, 28.09.2017 20:32
Pan Ficek jest de best ha ha i USG na łękotkę daj Pan spokój
Nowy, 28.09.2017 18:58
Starosta miota się jak zawsze
Franciszek, 28.09.2017 12:03
To bardzo dobry starosta. Bardzo się cieszę, że takiego mamy! :) Przynajmniej jest bardzo wesoło :) Śmieszek Zybi :)
Nandi, 28.09.2017 09:51
Czy Wy w ogóle słuchaliście. Głosowanie OK, ale wykonanie zgodnie z głosowaniem ZEROWE. Omijając punkt z głosowania miasto wiedziało, że szkoła dostała tyle i tyle kasy maksymalnie na ten cel a miasto dało taką właśnie cenę bez negocjacji ile dostała szkoła na ten cel. Gdzie jest CBA?
hotin, 28.09.2017 08:32
Ale POwskie szambo tutaj wylało,broniąc układzików Chwieruta.A starosta Starzec prawde powiedział,że zamiast ładować tyle milionów w ukwiecanie klombów Chwierutowa PO mogła te pieniądze przesunąć na dofinansowanie basenu.PS. A umowy należy dotrzymywać-zwłaszcza te na piśmie POwcy oświecimscy!
wiki, 28.09.2017 07:54
My mamy dość Pana Starcam, basenu imienia ESBEKA, mamy dość polityki PO, PISU SLD i Pana SOWY. Żegnamy WAS!!!
Osw, 28.09.2017 07:31
Daj se juz spokoj chlopie bo zal na Ciebie patrzec.
Przypadek, 28.09.2017 01:19
Przypadkiem stałeś się Starostą!!!
Ewa, 27.09.2017 23:27
Panie Zbyszku niech sie Pan nie osmiesza i nie startuje na prezydenta oswiecimia-przegra Pan z Prezydentem Chwierutem tak jak Pan Wloszek. Niech Pan zachowa odrobine i odejdzie z polityki. Pozdrawiam
adam, 27.09.2017 18:46
i to miała być konferencja prasowa. czas poczytać książki z dziedziny PR. o wyglądzie - szkoda gadać...
jack, 27.09.2017 18:46
Widzę że anty-pis w naszym miescie ma się dobrze.Może trochę merytoryki w temacie panie i panowie?
Czytelnik, 27.09.2017 18:29
A gdzie reszta komentarzy? Komentarze tylko aktywu PO?
Wnikliwy,, 27.09.2017 16:21
Dziadku, drogi Dziadku...
Pamiętliwy, 27.09.2017 16:16
Starzec!!! Miał Pan farta, że został Pan starostą. Dużo Pan sobie przy tej okazji załatwił, ale idą zmiany!!!
Obserwator, 27.09.2017 14:56
Czyżby już zaczęła się kampania wyborcza? Chyba Starosta planuje obrać cieplutki fotelik w mieście, bo w powiecie już go nie chcą. Nic z tego nie będzie. Jak można po 2 dniach roboczych od otrzymania pisma zwoływać konferencję prasową? Nie lepiej byłoby najpierw porozmawiać z zainteresowanymi, a dopiero potem straszyć odebraniem dotacji? Widać pan Starzec obrał podobny kurs jak Albert Bartosz, kurs kolizyjny prowadzący na polityczne zesłanie i ostracyzm.
mieszkaniec, 27.09.2017 10:35
Czy wszystkie dyscypliny sportu w tym mieście są traktowane tak samo? Kwoty o których mówi starosta w stosunku do np. Wynajem tafli lodowej wraz z zapleczem sportowym na rzecz spółek sportowych, których większościowy kapitał posiada Gmina Miasto Oświęcim, mających siedzibę w Oświęcimiu, działających na rzecz sportu oświęcimskiego, w tym w szczególności hokeja na lodzie - 1.100,00 zł /m-c (słownie jedentysiącsto złotych). Następne ciche wsparcie dla Hokeja ze strony miasta? Za najlepszych czasów oświęcimskiego hokeja 1 godzina wynajmu lodowiska bez rozgraniczeń na szkoły czy klub kosztowała bodaj 440-460 zł. Kto to kalkulował, że koszty tak spadły?
mieszkaniec, 27.09.2017 10:22
Czy aby wszystkie komentarze są publikowane?
Czesław, 27.09.2017 10:13
Chwierut sam gęby nie może otworzyć? Musi przez pracowników poniżej?
Zniżki, 27.09.2017 09:46
Dlaczego ludzie z Oświęcimia nie mają mieć zniżki, skoro to z ich podatku w 100% został zrobiony remont, a nie z dofinansowania UE.
Piekarnik i Suszarnia, 27.09.2017 07:26
to może policzmy ile miasto dołożylo kasy na inwestycjach powiatowych? powiat za te oszczędności dawno wybudowalby lepszy basen niż miejski przy SMSiesie.
Alan, 27.09.2017 07:12
To nie jest normalne żeby wejście na basen z rocznym dzieckiem i płacić 70% tego co ja !!!! Prezydencie, Radni - na dzieciach się nie dorabiajcie !!!! Czyste złodziejstwo
PS., 27.09.2017 06:01
Niech Pan Panie Starosto przeczyta komentarze, i się nie wygłupia. Niestety nie nadaje się Pan do polityki i rządzenia - może warto wrócić do swojego starego zajęcia?
Ewka, 27.09.2017 00:45
Tak, tak! Zaczyna się kampania wyborcza. Starzec rusza do akcji. Pisowski chłopczyk.
, 26.09.2017 22:49
Panie Starzec: - trzeba popracować nad dykcją. Chwilami w ogóle pana nie rozumiałem - nie udziela się wywiadu przez 26 minut. Nikt (prawie) czegoś takiego nie wytrzyma. - tylko spokojnie. Wiercenie się, kręcenie i nadmierna gestykulacja sprawiają wrażenie ADHD - niekoniecznie garniak i krawat, ale to już przesada. - koszulą jeśli rozpięta to na jeden guzik, nie dwa. Jeszcze wyjdzie zarośnięta klata.
Piekarnik i Suszarnia, 26.09.2017 22:36
wg protokołu - za cennikiem : 19 za 0 przeciw 2 wstrz. Zero pytan. Gdzie byli koledzy z PiS? zrobili pod górkę p. Starcowi?
mariusz;), 26.09.2017 22:11
Dno , czyli gleba . Gleba czyli trawa . Trawa czyli kurczaki. Kurczaki , czyli pis ...pis...pis... . Kurczaki czyli kura. Kura , czyli starość . Starość czyli starzec.....:)))))) .... czyli dno , czyli starzec .
Franciszek, 26.09.2017 19:27
bardzo to madre. starosta chce złożyc donos do ministerstwa na prezydenta, basen przez to straci 20 pare mln zl dotacji a p.starosta odtrąbi sukces i urosnie jego ego. Tylko znając zycie to mosir nie będzie mial z czego oddac tej kasy i dopiero bilety pójdą w góre!!!!!!!
zwp, 26.09.2017 19:24
Fleja zPiSowskim charakterem
do dzieła, 26.09.2017 19:11
po co czekać na łaskę, czas wybudować powiatowe obiekty do szkolenia młodzieży!!!
edek, 26.09.2017 18:40
ludzie niech kazdy płaci za basen tyle samo cos to dyskryminacja jakas innchy wszyscy jestesmy równi to tyle samo płacmy chodziłem 18 lat do szkoły i nikt mnie nie sponsorował. apeluje do władz o pochylenia głowy nad warzniejszmi sprawami np bespieczenstwo na drogach. i system przeciwpowodzoowy. nara
tom, 26.09.2017 17:11
Panie Starzec. Kończ Waść wstydu oszczędż. Trzeba było chociaż krawat założyć!!!
PS. , 26.09.2017 16:51
Uchowaj Boże takiego Prezydenta Oświęcimia jak Pan Starzec.
spppppp, 26.09.2017 16:20
debil
Taki jeden, 26.09.2017 15:36
Hala sportowa w Chełmku jest powiatowa a SZS robiąc zawody szkolne musi płacić za sale ogromne pieniądze. SZS Oświęcim dostaje pieniądze z powiatu i oddaje za wynajem hali paranoja
Masakra, 26.09.2017 15:33
Pan Starzec zaczyna kampanię wyborczą? Cóż za ożywienie? Bardzo mi się nie podoba jego zachowanie.