OŚWIĘCIM. Stwórz (sobie) nowe miejsce pracy

25 października 2012 Autor: ada

Jeszcze tylko do 29 października można składać w oświęcimskim pośredniaku wnioski o pozyskanie środków z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Są one przeznaczone dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dla pracodawców na doposażenie stanowisk pracy.

fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

W związku z powyższym Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu zaprasza:
• Osoby bezrobotne do składania wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej. Kwota jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej wynosi ok. 15 tys. zł na osobę.

• Pracodawców do składania wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy. Średnia kwota refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy wynosi 20 tys. zł na stanowisko.

Ostateczny termin przyjmowania wniosków to 29 października br. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Oświęcimiu, ul. Wyspiańskiego 10 (tel. 33 842 49 07 wew. 1110) lub z Filią PUP w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 27a (tel. 33 845 26 24).

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
bezrobotny, 25.10.2012 20:17
Żaden urząd pracy nie załatwił pracy. Szkoda kasy na takie urzędy i urzędników.
Wiesław, 25.10.2012 12:52
Byłem w PUP w ubiegłym tygodniu. Nikt mi takiej informacji nie udzielił. Zapewne jest to zgodne z POlityką rządzących. Lepiej robić seminaria w PWSZ na temat bezrobocia, zapraszać przełozonych, robić odczyty i prelekcje. PUP się zajmuje bezrobociem czy lansem władzy?
topcia_30, 25.10.2012 11:59
ten urząd jest zbyteczny, nie wiem dla kogo co robią bo ja nie znam nikogo komu by pomogli. a najlepsze pytanie jak się tam zachodzi "i jak ma pan/pani prace?' no przecież jak by się miało to by się do nich nie chodziło!!! I pomyśleć ze taki na pieczątce ma mgr przed nazwiskiem:)