OŚWIĘCIM. Świąteczna ciężarówka Coca-Coli stanie na oświęcimskim Rynku

14 listopada 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Świąteczna ciężarówka Coca-Coli stanie na oświęcimskim Rynku
Najpopularniejsza ciężarówka na świecie, czyli Świąteczna ciężarówka Coca-Coli we wtorek 19 grudnia odwiedzi Oświęcim. Stanie na Rynku Głównym o godzinie 15.00, a każdy z atrakcji będzie mógł korzystać do godziny 20.00.

-W ofercie jest personalizacja puszek Coca-Cola, Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem, Wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja, Gifbudka, Fabryka upominków i ozdób świątecznych, konkursy, gry i zabawy – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.
Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy