OŚWIĘCIM. Święta tuż, tuż. Bezpieczne zakupy w Galerii Niwa

19 grudnia 2020 Autor: sz
fot. sz / archiwum

fot. sz / archiwum

Zakupowe, świąteczne szaleństwo rozpoczęło się wczoraj. W godzinach popołudniowych zarówno w galeriach jak i parkach handlowych było tłoczno. Ci, którzy jeszcze potrzebują zrobić zakupy przedświąteczne mogą zrobić to jutro, ponieważ przypada niedziela handlowa.

Artykuły spożywcze, jak i prezenty zakupisz jutro m.in. w Galerii Niwa. Carrefour będzie czynny od godziny 6.30 do 24.00, natomiast pozostałe sklepy i punkty handlowe od godziny 10.00 do 20.00.

Warto przypomnieć, że na terenie obiektu obowiązuje pełny reżim sanitarny DDM – dystans, dezynfekcja, maseczka.

Będąc w centrum handlowym należy zachować odpowiedni dystans od pozostałych osób, należy dezynfekować dłonie oraz cały czas zakrywać usta i nos. W każdym sklepie obowiązuje ograniczona ilość klientów, o czym informują plansze na witrynach przy wejściu do danego sklepu.

W Wigilię Carrefour będzie czynny od godziny 6.30, a reszta galerii od godziny 9.00. Cały obiekt zostanie zamknięty punktualnie o godzinie 13.00. W dniach 25, 26, 27 Galeria Niwa będzie zamknięta.

W Sylwestra zakupy spożywcze w Galerii Niwa zrobimy od godziny 6.30 do 18.00. Natomiast pozostałe sklepy będą czynne od 9.00 do 17.00

Trzeba pamiętać, że od 28 grudnia br. do 17 stycznia 2021 z powodu kwarantanny narodowej wszystkie galerie i centra handlowe w kraju będą zamknięte. Możliwy będzie jedynie zakup artykułów spożywczych oraz pozostałych niezbędnych do życia codziennego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy