OŚWIĘCIM. Święty Mikołaj zaparkuje swoje sanie na oświęcimskim rynku

25 listopada 2019 Autor: ren
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

W tym roku Święty Mikołaj dotrze do Oświęcimia nieco wcześniej. Już w najbliższą niedzielę (1.12) na oświęcimskim rynku stanie miasteczko św. Mikołaja. Świętego Mikołaja, który zamieszka przez jeden dzień w Oświęcimiu wraz ze swoimi reniferami i pomocnikami zaprosił prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut.

Punktualnie o godzinie 16.00 św. Mikołaj wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami miasta zaświeci światełka na miejskiej choince. Czas oczekiwania na tą magiczną chwilę umilą wokaliści ze Studia Wokalnego VoiceSing.

Warto zaznaczyć, że św. Mikołaj może wręczyć dzieciom paczki przyniesione prezenty, a fotografia w saniach z pewnością ucieszy nie tylko najmłodszych.

Miasteczko będzie dostępne dla zwiedzających od godziny 11.00 do godziny 19.00


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy