OŚWIĘCIM. Sygnalizacja świetlna w pobliżu Multimedu jeszcze w tym roku

10 września 2018 Autor: adm
OŚWIĘCIM. Sygnalizacja świetlna w pobliżu Multimedu jeszcze w tym roku

To już pewne. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie podjął decyzję o budowie sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na ul. Chemika w sąsiedztwie Multimedu.

Wcześniej w tej sprawie z szefową ZDW-u rozmawiał starosta oświęcimski Zbigniew Starzec, tłumacząc że budowa sygnalizacji świetlnej w tym rejonie poprawi bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych.

- W piśmie do starosty Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował, że zlecono już wykonanie projektu budowlanego, który będzie podstawą do przeprowadzenia procedury przetargowej na wykonanie sygnalizacji, której budowa w terenie nastąpi jeszcze w tym roku - informują służby prasowe starostwa.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Czesław, 11.09.2018 09:53
Komentując mój wpis, proszę się przedstawić, choćby nickiem. Przyszłe zakorkowanie Oświęcimia z powodu nadmie
ej ilości "świateł" i wyższość ruchu pieszego nad samochodowym jest faktem i niczego nie muszę przemyślać. To,że paru idiotów ( kierowców, rowerzystów i pieszych ) nie umie się zachować na jezdni nie może skutkować paraliżem miasta. No chyba, że chodzi o wzrost konsumpcji paliw i wzrost zasmrodzenia.
@Czesław, 11.09.2018 05:01
Pana myślenie jest błędne. Jeszcze ma Pan sporo czasu na przemyslenie swojej decyzji.
Do hotin, 11.09.2018 00:11
Jak PiS u władzy to i szybko decyzje podjęli na szczeblu wojewódzkim aby Starzec mógł się czym pochwalić. Co jak co ale w Oświęcimiu najlepszym prezydentem będzie Pan Chwierut i tak zagłosuje.
yyy, 10.09.2018 18:47
W Monowicach na przejsciu przy Gazach Technicznych tez kiedyś obiecali sygnalizację i co i nic ,cisza .
hotin , 10.09.2018 16:59
Do oślepionych.To pan Starosta Starzec załatwił tę sygnalizację,a nie wasz Januszek z Ratusza!
Egon, 10.09.2018 16:04
Super sprawa brawo Panie Chwierut, tak dalej trzymać-takiego gospodarza nie było i nie będzie!!!!!! Będziemy na Pana głosować zawsze i wszędzie..
Czesław, 10.09.2018 16:04
Nie chciałem głosować na Chwieruta, też nie będę głosował na Starca. Zostanę w domu.