OŚWIĘCIM. Synthos przekazuje strażnikom miejskim maseczki chirurgiczne

23 kwietnia 2020 Autor: red
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Przedsiębiorstwo Synthos S.A. z Oświęcimia przekazało oświęcimskiej straży miejskiej 1000 sztuk maseczek chirurgicznych. Firma zakupiła łącznie znacznie więcej maseczek, by wesprzeć personel medyczny oświęcimskiego szpitala oraz służby zaangażowane w walkę z koronawirusem.

-W tym trudnym czasie priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom mundurowym, którzy codziennie stawiają się na służbę. Jesteśmy w terenie, wśród ludzi, narażeni na bezpośredni kontakt. Zapotrzebowanie na maseczki jest u nas ogromne. Dlatego każda taka pomoc jest dla nas bardzo cenna – mówi Joanna Brania, komendant Straży Miejskiej w Oświęcimiu.

Przypomnijmy, iż z początkiem kwietnia straż miejska poddana została zwierzchniemu nadzorowi policji i tym samym dostała nowe zadania.

-Dwuosobowe patrole kontrolują place zabaw, boiska, place skwery i sprawdzają czy obostrzenia wprowadzone na czas epidemii są przestrzegane przez mieszkańców – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy