OŚWIĘCIM. Synthos sponsorem XIII zjazdu klubów "Gazety Polskiej"

17 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. FB Klubów Gazety Polskiej

Fot. FB Klubów Gazety Polskiej

Synthos był sponsorem tegorocznego, trzynastego zjazdu klubów "Gazety Polskiej", który zorganizowano w Spale. Zainteresowało nas, co skłoniło firmę z siedzibą w Oświęcimiu, by zaangażować się w ogólnokrajowe wydarzenie organizowane przez opcję jednoznacznie kojarzoną z obozem rządowym.


Zjazd klubów "GP" z kraju i zagranicy odbył się w dniach 15-17 czerwca w Centralnym Ośrodku portu w Spale koło Tomaszowa Mazowieckiego. Uczestniczyło w nim kilkaset osób.


Gościem zjazdu był m.in. premier Mateusz Morawiecki, który mówił o osiągnięciach gospodarczych kierowanego przez siebie rządu. Podczas imprezy odbył się panel dyskusyjny „Polska, innowacyjna gospodarka”, w którym głos zabrali menadżerowie kluczowych spółek z udziałem Skarbu Państwa, a także przedstawiciel Grupy Synthos.


W związku z tym, że Synthos był głównym sponsorem zjazdu w Spale, poprosiliśmy spółkę o odpowiedź na następujące pytania:


- Co skłoniło Synthos, by wesprzeć akurat tę stronę polskiej sceny politycznej?
- Czy Synthos sponsorował któryś z poprzednich zjazdów?
- Jakie korzyści daje spółce tak mocne zaangażowanie w tego typu polityczne projekty?
- Ile kosztowało Synthos sponsorowanie tego zjazdu?
- Czy firma sponsoruje inne projekty firmowane przez środowisko polskiej prawicy? Czy angażuje się także w projekty jednoznacznie kojarzące się z innymi środowiskami politycznymi?


Poniżej odpowiedź przesłana przez kierownika grupy korporacyjnej Grupy Synthos Agatę Kościelnik.


"Grupa Synthos, realizując swoją misję społeczną, wspiera liczne inicjatywy społeczne, lokalne, naukowe, kulturalne oraz różnego rodzaju organizacje. Nie jesteśmy w żaden sposób ukierunkowani na jedną tylko sferę działalności charytatywnej czy sponsoringowej. Wszelkie warunki współpracy stanowią przedmiot umów pomiędzy stronami, których Synthos nie upublicznia".


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Synthos a ukraina, 18.08.2018 15:02
cały Multimed ukrainców
mechanik +, 18.08.2018 11:00
Synthos postępuje racjonalnie-kto smaruje ten jedzie.Jeśli pacynki zmienią się na inną opcję też dostaną michę.
Pani prezes, 17.08.2018 22:54
Super,tak trzymac!!!!
do hotina, 17.08.2018 17:37
hotin ty tak na serio? bo jak tak to może warto wybrać się do jakiegoś dobrego...
hotin , 17.08.2018 16:25
Brawo ,,Synthos"!
BRAWO, 17.08.2018 15:46
Brawo Synthos! Tak trzymać! Na pohybel lewactwu!
a co z hokejem?, 17.08.2018 14:43
czemu ekstraligowego hokeja, wizytówki miasta nie sponsorujecie?