OŚWIĘCIM. Syreny alarmowe w godzinę wybuchu Powstania Warszawskiego. Jeśli możesz, o godzinie 17 zatrzymaj się choć na chwilę

01 sierpnia 2016 Autor: sza

Dziś przypada 72. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Jak co roku, w godzinę „W”, czyli o godz. 17, władze miasta upamiętnią tamte tragiczne wydarzenia, oddając hołd bohaterom i składając kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz pod Ścianą Śmierci w KL Auschwitz.

OŚWIĘCIM. Syreny alarmowe w godzinę wybuchu Powstania Warszawskiego. Jeśli możesz, o godzinie 17 zatrzymaj się choć na chwilę

W tym dniu na jedną minutę o godzinie 17 włączone zostaną syreny alarmowe OSP.

- Zapraszamy mieszkańców do udziału w uroczystości składania kwiatów oraz zatrzymanie się w chwili włączenia syren i minutę ciszy - apeluje w imieniu władz Oświęcimia Katarzyna Kwiecień z magistratu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy