OŚWIĘCIM. Szybkie auta, piękne kobiety i uśmiechy dzieci - ZOBACZ ZDJĘCIA

25 sierpnia 2014 Autor: plin

W sobotę odbył się II Moto Piknik organizowany przez Oświęcimskie Stowarzyszenie Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji „MotoGalicja”. Również I Rajd Oświęcimski - gwóźdź programu sobotniej imprezy - dojechał szczęśliwie do mety. Sportowe maszyny kierowców biorących udział w I Rajdzie Oświęcimskim przykuwały uwagę. Organizatorzy postarali się też o typowo piknikowe atrakcje. Do dobrej zabawy chyba niczego nie brakowało.

OŚWIĘCIM. Szybkie auta, piękne kobiety i uśmiechy dzieci - ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ogier, 26.08.2014 14:05
Szarpałbym jak koala eukaliptus. mmm
Ozol, 25.08.2014 22:44
Nie no, ta tutaj Pani po lewej z tytułowego zdjęcia jest cudowna. Odezwij się :)
Lovelas, 25.08.2014 18:48
A gdzie te piękne kobiety bo jakoś ich nie widzę
asd, 25.08.2014 12:26
http://oswiecimskie24.pl/!data/images/b_mp7.jpg ładna koleżanka odezwij się
MOLL, 25.08.2014 10:19
Szybkie auta takie jak w Chelmku w sobote na Piastowskiej jedno na Angielskich rejestracjach a drugie na KOS cza
e Reno Scenic tak cie pocalowaly ze ho ho!! byly dwie straze [powiatowka ] i dwie karetki pogotowia no i oczywiscie policja!