OŚWIĘCIM. Taniec połączył oświęcimian. Świetny koncert Exodus 15

17 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Jarosław Fiedor

fot. Jarosław Fiedor

W trzeci dzień obchodów Święta Patrona Miasta Oświęcim św. Jana Bosko na oświęcimskim Rynku były tańce integracyjne oraz koncert zespołu Exodus 15. Uśmiechów na twarzy nie brakowało. Zapraszamy na fotorelację Jarosława Fierdona.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ja, 17.08.2017 20:50
Zawsze piszecie o imprezach w czasie przeszłym,ja jestem z okolic i bardzo chętnie bym się wybral,Ale nigdy nie przeczytałem co,gdzie i kiedy? Będzie się dzialo,może szanowna redakcja zastanowi się nad tym?