OŚWIĘCIM. Teddy Beat Toss - pluszaki trafiły do najmłodszych

08 lutego 2019 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Teddy Beat Toss to coroczna akcja kibiców hokeja na lodzie. Polega na rzucaniu pluszaków na taflę lodową przez kibiców, po pierwszej zdobytej bramce przez drużynę TH Unię Oświęcim.

Podczas IV edycji, 18 grudnia TH Unia Oświęcim na własnym lodzie grała z Cracovią. Pierwszą bramkę dla biało-niebieskich w 8 minucie i 10 sekundzie zdobył Adrian Kowalówka. Wtedy na taflę poleciało 622 pluszaków.

Tuż przed feriami Zarząd Klubu przekazał maskotki do wszystkich szkół i przedszkoli miejskich w Oświęcimiu. Najmłodsi będą mogli się nimi cieszyć bawiąc się w świetlicach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
My, 08.02.2019 13:17
Wszystko ładne ale szkoda że tych maskotek nie przekazali osobiście hokeiści dzieciaka a nie pan kram