OŚWIĘCIM. Tegoroczny Wielki Bal Seniorów był wyjątkowy

22 października 2017 Autor: sz
fot. Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu

fot. Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu

W sobotę w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się X Wielki Bal Seniorów. Jubileuszowe wydarzenie rozpoczęło się od koncertu Haliny Frąckowiak, w którym udział wzięło 400 oświęcimskich seniorów.


Nie zabrakło także tortu. Pierwszy kawałek uroczyście ukroił prezydent Oświęcimia, Janusz Chwierut wspólnie z dyrektor Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu, Agatą Lorek.


Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Do tańca przygrywał seniorom zespół Koders. W trakcie imprezy zorganizowano zabawy – panie wbijały gwoździe, a panowie ubijali pianę. Tradycyjnie wybrano królową i króla balu.


Wyróżnienie Super Seniora 2017 trafiło do Heleny Comber oraz do Wiesława „Dziki” Kaniowskiego. Przyznano także certyfikaty „Firma przyjazna seniorom”. W podziękowaniu za 10-letnią współpracę certyfikaty odebrały następujące firmy: Studio Urody Równiccy, Sklep przemysłowy Grażyna Dziubek, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, Studio Bio-Reh, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Oświęcimiu oraz Szkoła Podstawowa nr 7.


-Dziękujemy wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym impreza mogła mieć tak uroczysty charakter – podkreśla Agata Lorek, dyrektor Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu.


Honorowy patronat nad X Wielkim Balem Seniorów sprawował prezydent Oświęcimia, Janusz Chwierut. Organizatorami balu byli:Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu, Stowarzyszenie Pokolenia przy DDP w Oświęcimiu oraz Oświęcimskie Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 22.10.2017 22:46
Wow!To już nasz pan prezydent,którego partia Platforma z nazwy Obywatelska łapie się tanich chwytów, by pozyskać za rok kolejne głosy z regionu? Zapamiętajcie-ten wasz cudotwórca był za podwyższeniem waszego wieku emerytalnego,a teraz z wami baluje.Żenada pod przyszłe wybory!