OŚWIĘCIM. To będzie rowerowe święto w mieście nas Sołą

07 czerwca 2017 Autor: red

Dokładnie za 10 dni odbędzie się już XIX Rodzinny Rajd Rowerowy. W tym roku uczestnicy przejadą około 34 km na trasie Oświęcim – Wilczkowice – Oświęcim. Bilety już są do nabycia.

OŚWIĘCIM. To będzie rowerowe święto w mieście nas Sołą

W sobotę 17 czerwca wystartuje XIX Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem prezydenta Oświęcimia Janusza Chwieruta. Organizatorem tego rodzinnego wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu.

Start rajdu nastąpi o godzinie 10.00 z parkingu na oświęcimskich Bulwarach. Półmetek przewidziany jest około godziny 11.40 przy Domu Ludowym w Wilczkowicach. Po krótkim odpoczynku rowerzyści wyruszą w drogę powrotną do Oświęcimia i około 14.00 dotrą na oświęcimskie Bulwary. Długość trasy to około 34 km.

Bilety w cenie 11 złotych można nabywać od dnia dzisiejszego w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu (ul. Legionów 15), Hali Lodowej (ul. Chemików 4), Centrum Informacji Turystycznej (ul. Leszczyńskiej 12) oraz w Salonie Rowerowym Dorota Tokarz (Zaborze, ul. Rowerowa 10). W miarę wolnych miejsc bilety będzie można nabyć także w dzień rajdu na parkingu przy Bulwarach w cenie 13 złotych.

-Każdy kto zakupi bilet otrzyma koszulkę, wodę do picia i przekąski na półmetku oraz ciepły posiłek na mecie – informują organizatorzy. -Bilet upoważnia również do udziału w konkursach i zapewnia ubezpieczenie NNW – dodają.

W trakcie imprezy zostaną rozstrzygnięte konkursy na najstarszego oraz najstarszą uczestniczkę, najmłodszego uczestnika imprezy, najmłodszego uczestnika jadącego samodzielnie oraz na najliczniejsze rodziny. Zostaną także przeprowadzone testy wiedzy oraz konkursy sprawnościowe.

Więcej informacji na stronie www.mosir.oswiecim.pl.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy