OŚWIĘCIM. To był skok na... WC

09 lutego 2017 Autor: sz

Nietypowego włamania dokonał nieznany sprawca. Jego celem okazała się toaleta. Prawdopodobnie złodziej myślał, że za metalowi drzwiami znajduje się pomieszczenie, w którym mogłyby znajdować się wartościowe przedmioty.

OŚWIĘCIM. To był skok na... WC

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godziny 18.00 na ulicy Chopina w Oświęcimiu.

Z ustaleń oświęcimskich policjantów wynika, iż nieznany sprawca najpierw włamał się do klatki schodowej jednej z kamienic, a następnie do jednego z pomieszczeń, które było zamknięte metalowymi drzwiami.

Po otwarciu drzwi włamywacz musiał się zdziwić widokiem, ponieważ włamał się do toalety... Zapewne był przekonany, iż włamuje się do pomieszczenia, gdzie mógłby znaleźć wartościowe przedmiowy.

Sprawca tego wyjątkowego włamania zbiegł.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Joanna, 11.02.2017 12:55
Włamywacz był pewnie zdziwiony jak zobaczył toalete.Może przy okazji skorzystał z niej.
yogi, 10.02.2017 23:06
Pecunia non olet.
Bubu, 09.02.2017 10:22
A może po prostu musiał pilnie skorzystać z toalety? :)