OŚWIĘCIM. To już kolejna awaria kotła ciepłowniczego

04 grudnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. To już kolejna awaria kotła ciepłowniczego
Kilkanaście minut po godzinie 15 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Oświęcimiu poinformowało o awarii kotła w elektrociepłowni Synthos Dwory 7.

W związku z awarią wystąpi ograniczenie w dostawie energii cieplnej na terenie Oświęcimia. Naprawa kotła może potrwać nawet trzy dni.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkaniec, 09.12.2017 11:15
Na jakie rekompensaty z PECu możemy liczyć? Place że zużycie ciepła , kaloryfery od czwartku idą na maxa ponieważ mieszkanie się wychodziło.
Mieszkaniec, 08.12.2017 14:22
Proszę nie słuchać głupot że umowa została wypowiedziana nic takiego nie miało miejsca . Dużo płacicie za ogrzewanie ? To zaluzcie piec i zobaczymy czy podtrzymanie zdanie. Większość z Was nie ma żadnej wiedzy A się wypowiada ...
Joanna, 06.12.2017 13:51
Powinni kupić drugi kocioł.
XXL, 05.12.2017 22:19
Na 1 miliard dywidendy trzeba było nazbierać, dlatego zabrakło na remonty i modernizacje.
alik, 05.12.2017 16:46
Oszczędzanie na remontach teraz ,,procentuje''
Ogarniety, 05.12.2017 12:10
Spokojnie synthos wypowiedzial umowe pecowi na dostarczanie cieplej wody z 5letnim okresem wypowiedzenia wiec za 4 lata pec bedzie grzal gazem z pod fotela prezesa
Pracownik synthos dwory 7, 05.12.2017 11:53
Jak firma montuje kotly z chinskich i najtanszych czesci zeby zaoszczedzic to niestety mieszkancy osiedla tak bedziecie mieli GRZANE. Proste i logiczne
eskimos, 05.12.2017 11:14
...trzy dni :) chyba trzy tygodnie :)
lokals, 05.12.2017 08:44
Rozumiem, że żadnej rekompensaty dla klientów z tego powodu nie będzie. Piękne jest życie monopolisty.
zmarzluch, 05.12.2017 06:00
nic sie nie bój podwyżki też będą
Lui, 04.12.2017 21:33
Z tego co zauważyłem to już trzecia w tym sezonie grzewczym, ciekawe czy mi dadzą rabat
, 04.12.2017 21:31
kiedy zostanie usunięta ?
M.W osiedle Chemikow, 04.12.2017 21:25
Żałuje bardzo ze jestem zwiazana z PECEM!oplaty rosną,a nie czuje sie komfortowo jesli chodzi o grzanie!Mialam ogrzewanie gazowe lecz ze względow zdrowotnych musialam zmienic na sieciowe,
pff, 04.12.2017 21:23
na dworze to nic, gorzej jak będzie na polu
zombi, 04.12.2017 21:01
Przecież dopiero teraz stwierdzili, że się sezon grzewczy zaczyna i trzeba by zrobić jakiś przegląd.
elo, 04.12.2017 19:50
a kasować z roku na rok coraz więcej potrafią
lolo, 04.12.2017 17:08
Dość często awaria kotła,a co będzie jak na dworze będzie -20C.Niech robią więcej podwyżek ciepła razem z PEC.