OŚWIĘCIM. To skrzyżowanie jest niebezpieczne. Cztery osoby trafiły do szpitala

26 sierpnia 2019 Autor: sz
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

W sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu ulicy Śniadeckiego z aleją Tysiąclecia w Oświęcimiu doszło do poważnego wypadku drogowego. Skrzyżowanie przy kościele p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, należy jednych z najniebezpieczniejszych w Oświęcimiu.

Kierujący skodą, mieszkaniec Raciborza wyjeżdżając z drogi poporządkowanej zderzył się z oplem, którym kierował oświęcimianin. Opel wskutek zderzenia uderzył w samochód „elki”, którym kierowała mieszkanka powiatu wadowickiego.

-Aby z samochodu wydostać pasażerkę opla strażacy użyli specjalistycznego sprzętu, następnie została ona przewieziona na badania do szpitala – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do szpitala na badania zostały przewiezione łącznie cztery osoby – dwie pasażerki opla, w tym 10-letnia dziewczynka oraz instruktor nauki jazdy i jego kursantka, którzy jechali hyundaiem.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Qqq, 10.09.2019 19:38
A co z taksówką która też brała w tym udział, widziałem jak szybko się wycofała?
dz, 04.09.2019 09:23
Znak jest prawidłowo umieszczony.
ktoś, 29.08.2019 10:42
niestety ale ze skrzyżowaniem jest coś nie tak. Szczególnie te dodatkowe znaki A-7 przy skręcie w prawo z głównej drogi. Zawsze kierwoca ma wtedy pierwszeństwo a na tym skrzyżowaniu musi ustąpić komuś.
Tubylec, 29.08.2019 06:38
Skrzyżowanie jest jak najbardziej Okey.Przepraszam bardzo,czy w Raciborzu obowiązują inne przepisy ruchu drogowego ?. Nie ma tłumaczenia że ktoś jest nietutejszy.Ja osobiście na obcym terenie zwracąm szczegòlną uwagę na znaki.
, 28.08.2019 10:30
skrzyżowanie jest ok tylko jak się nie patrzy na znaki albo chce się zdążyć za wszelką cene to tak się kończy brawura i głupota hehe :) Jeśli mówimy o niebezpiecznych skrzyżowaniach w Oświęcimiu to dla mnie jest skrzyżowanie ze światlami koło placu Kościuswzki co tam się dzieje czasami przechodzi luckie pojęcie i te wszech obecne "L"-ki po prostu zgroza co niektuży tam wyprawiają przydał by się tam monitoring i co niekturych szaleńców karać surowo wtedy był by tam jakiś ład bo narazie w godzinach szczytu samowolka amerykańska się tam czasami odbywa hehe :)
, 26.08.2019 20:48
Dać kasę na rondo lub światła ...Oświęcim kwitnie ,coraz więcej samochodów ,turystów ...pozdro
Takise, 26.08.2019 18:01
Skrzyżowanie jest w porządku, trzeba tylko na znaki patrzeć
Kunta-Kinte, 26.08.2019 14:47
Skrzyżowanie nie jest niebezpiecznie. Niebezpieczna jest tylko głupota.
Tomek1986Osw, 26.08.2019 12:57
To skrzyżowanie JEST BEZPIECZNE. Tam nie potrzeba ŻADNYCH ŚWIATEŁ ANI RONDA. Tam trzeba TYLKO albo AŻ umieć przestrzegać podstawowe przepisy Ruchu Drogowego. Skrzyżowanie ma dobrą widoczność i jest dobrze oznakowane. Nic więcej tam nie trzeba.
unita666, 26.08.2019 12:52
Skrzyżowanie nie jest zle tylko trzeba się stosować do przepisów tyle w temacie
asdf, 26.08.2019 10:41
Każde skrzyżowanie jest niebezpieczne. To akurat się wcale nie wyróżnia. Niebezpieczni sa kierowcy, którzy powodują wypadki w warunkach doskonałej widoczności.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76