OŚWIĘCIM. Topola przy świetlicy ścięta. Spadające konary zagrażały mieszkańcom

07 listopada 2018 Autor: red
Fot. Czytelnik

Fot. Czytelnik

- Pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska wydali zgodę na usunięcie topoli przy świetlicy na Starych Stawach. 6 października w godzinach porannych drzewo zostało usunięte - poinformowała nas Nikolina Magiera, rzeczniczka oświęcimskiego starostwa.

Przypomnijmy, po ostatnich wichurach potężny konar spadł obok świetlicy na Starych Stawach. Wniosek o usunięcie topoli z powodu bezpośredniego zagrożenia dla mieszkańców złożył zarządca obiektu, Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Sprawę rozpatrywało starostwo. Uzupełniony przez zarządcę wniosek został pozytywnie zaopiniowany przez odpowiedni wydział starostwa.

Tematem zainteresował naszą redakcję pan Jan ze Starych Stawów, nasz stały Czytelnik. Powiedział, że już kilka lat temu z tego samego drzewa odłamał się podobnej wielkości konar. Poleciał w stronę chodnika. Na szczęście nikt wówczas tędy nie przechodził.

- We wtorek, przed godz. 7 obudziły mnie dźwięki piły i drzewo zniknęło - potwierdził usunięcie drzewa zagrażającego mieszkańcom pan Jan.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy