OŚWIĘCIM. Tor przeszkód na basenie jedną z feryjnych atrakcji

12 lutego 2018 Autor: red
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Uczniowie małopolskich szkół rozpoczęli ferie. Dla młodych oświęcimian przygotowano wiele interesujących propozycji spędzenia wolnego czasu. Do skorzystania z ciekawej oferty zapraszają miejskie placówki sportowe i kulturalne.

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza m.in. na zabawę karnawałową, lodowy labirynt i zimową krainę. Pełna oferta dostępna jest tutaj.

Dyrekcja Muzeum Zamek w Oświęcimiu zachęca dzieci i młodzież do odwiedzenia zabytkowej placówki. Pośród atrakcji m.in.: „Serce w plecaku. Żołnierze i zwierzęta w armii”. To temat warsztatów, na które zaprasza Muzeum Zamek podczas pierwszego tygodnia ferii. Zajęcia skierowane są do indywidualnych uczestników, dzieci w wieku 6 – 13 lat. W czasie zajęć dowiemy się: co żołnierz musiał ze sobą zabrać wyruszając na wojnę w 1 połowie XX wieku, jak wyglądał jego mundur. Wszystkie atrakcje tutaj.

Mnóstwo niespodzianek jak zwykle przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna. M.in. zajęcia literacko-plastyczne, turniej tenisa stołowego, Oświęcimski Festiwal Gier. Szczegóły tutaj.

Ferie na sportowo organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na pierwszy tydzień ferii MOSiR przygotował nową atrakcję. Na dużym basenie pojawił się 17-metrowy tor przeszkód, który z pewnością dostarczy wiele zabawy i radości nie tylko najmłodszym.

- Trzeba dużo zwinności i umiejętności, by przejść równoważnię Foxtrot, "domek" Sierra i zjeżdżalnię Zulu. Tor przeszkód jest wypożyczony i będzie na pływalni tylko do 18 lutego - informują organizatorzy.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy