OŚWIĘCIM. Trudne tematy dla najmłodszych w Cafe Bergson

16 stycznia 2019 Autor: red
OŚWIĘCIM. Trudne tematy dla najmłodszych w Cafe Bergson

Czym jest picturebook i jak go tworzymy? Będzie się można o tym dowiedzieć podczas warsztatów rysunkowych dla dzieci i rodziców w oparciu o książkę „Dom cioci Lusi”. Projekt jest skierowany do dzieci w wieku 5-10 lat. Odbędzie się w Cafe Bergson w niedzielę 27 stycznia.

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Stręcioch, autor wspomnianej książki, grafik i ilustrator. Udział w nich jest bezpłatny.


- Celem warsztatów połączonych z rozmową o samej książce jest zapoznanie najmłodszego czytelnika z trudnym tematem Zagłady oraz stworzenie krótkiego picturebooka (tzw. książki obrazkowej). Warsztaty pozwolą rozwinąć kreatywne podejście do rysowania, nabyć podstawowe umiejętności w tworzeniu ilustracji, ich komponowania oraz doboru odpowiednich kolorów. Uczestnicy poznają także krótką historię książek obrazkowych, zilustrowaną polskimi oraz zagranicznymi przykładami - przybliżają organizatorzy.

  • Godz. 12, I tura, grupa wiekowa: 5-7 lat. Rezerwacje: domciocilusi1.evenea.pl

  • Godz. 14, II tura, grupa wiekowa: 8-10 lat. Rezerwacje: domciocilusi2.evenea.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy