OŚWIĘCIM. Trwają poszukiwania zaginionej Katarzyny Leszczyńskiej

11 lutego 2020 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu poszukują 47-letniej Katarzyny Leszczyńskiej. Mieszkanka Oświęcimia wyszła z mieszkania na osiedlu Błonie w poniedziałek 10 lutego około godziny 13.00. Kobieta do tej pory nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Zaginiona ma około 160 cm wzrostu, ciemny blond włosy do ramion, okrągłą twarz i oczy niebieskie. W dniu zaginięcia kobieta miała na sobie kurtkę do kolan koloru szarego, spodnie leginsy koloru czarnego oraz buty sportowe.

-Policjanci poszukują zaginionej, jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Katarzyny Leszczyńskiej, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 84 75 280 lub też na numer alarmowy 112 – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy