OŚWIĘCIM. Trzaskowski i Budka odprowadzili Sebastiana Kościelnika przed budynek Sądu

05 czerwca 2020 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

O godzinie 9.00 w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu rozpoczęła się kolejna rozprawa dotycząca wypadku do którego doszło w 2017 roku. W zdarzeniu drogowym uczestniczyła była premier Beata Szydło.

Przed rozprawą sądową z Sebastianem Kościelnikiem z Oświęcimia, który brał udział w wypadku rządowej limuzyny spotkał się kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski oraz poseł na Sejm RP Borys Budka.

Obecny prezydent Warszawy i przewodniczący Platformy Obywatelskiej odprowadzili kierowcę seicento przed budynek Sądu Rejonowego w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Wnikliwy obserwator, 21.06.2020 10:01
Wiem, że Panią Premier Beatę Szydło można by postawić w jednym szeregu z najświętszymi ludźmi na tej ziemii. Jednakże swoim nazwiskiem firmuje wszystkie poczynania obozu władzy i za wszystkie poczynania obozu władzy należy ją rozliczać, gdyż swój wysoki status społeczny zawdzięcza właśnie obozowi władzy oraz poparciu episkopatu, które otrzymała zapewne dzięki pozycji, jaką przyjął jej syn.
Zaniepokojony, 11.06.2020 14:48
A w kościele w Polance ludzie dalej bez masek bo proboszcz mówi że nie trzeba nosić...żal tylko tych starszych ludzi bo gó
ików nie brakuje..
PIS=ss, 10.06.2020 05:47
Ciekawe ile będzie się jeszcze ciągła ta sprawa z kvrwiszonem Szydlo. A propo jak u jej synka ksiezulka co eydymal małolatę.?
Marta, 08.06.2020 21:20
Oto cała PO co jeszcze żenującego pokarzecie ???
ada74, 08.06.2020 12:38
przepraszam.. a pis to dopiero wykorzystuje wszystko każdą najdrobniejszą wpadkę opozycji, więc dlaczego nie pokazać tej nieprawości i bezczelności mądrali rządzących. Gnębią człowieka przez trzy lata i końca nie widać. No cóż... za wszelką cenę chcą udowodnić Jego winę. Mam nadzieją, że sprawiedliwość wygra. Powodzenia młody człowieku.
stachu :), 08.06.2020 02:58
Czy już możemy chodzić na rynek i całować miejsce gdzie stali Budka i Trzaskowski ???
To oswiecimskie24.pl to też taka Wyborcza w powiatowym wydaniu
Rene, 07.06.2020 15:33
CYRK NA KÓŁKACH :)))
Gral, 07.06.2020 15:30
Żałosne to jest. I kto na nich głosuje?
Dron, 07.06.2020 13:05
Beznadziejny ten Trzaskowski ani wyglądu robi szopkę z chłopaka ciekawe czy by bronił go gdyby miał stuczkę z jego kolesiami na pewno nie a teraz pokazuje jaki to jest obrońca uciemiężonych
Sprawiedliwy, 07.06.2020 09:32
Ja nie chodzę głosować bo nie ma na kogo. Takie pytanko do osób głosujących na ko proszę oddać 500 plus na dziecko oraz 13 emeryturę jest ktoś chetny
Polak, 07.06.2020 09:02
Boże chroń Nas Polaków przed Trzaskowskim i Budką, rozkradną ten kraj bardziej niż Tusk!
nobo, 06.06.2020 13:06
kogo to wesele haha ja do sadu w jeansach przychodze
Nasze dzieci chcą wrócić, 06.06.2020 12:47
Żałosne zagranie medialne. Puste gesty, puste obietnice, puste hasło wyborcze, Żadnego programu dla Polski i Polaków oprócz zamknąć, ukarać, zutylizować PIS. To co zrobił w Wawie, zrobi w całej Polsce- Tego chcecie ?
Zażenowany, 06.06.2020 11:57
Że już nie wspomnę o skręcaniu w lewo od prawej strony drogi.
Zażenowany, 06.06.2020 11:55
Pomyślcie kierowcy: czy kierującemu wolno się włączyć do ruchu bez upewnienia się, że inny pojazd nie zaczął go omijać, i zajechać mu drogę? Mnie uczono, że nie! I nie ma znaczenia czy zajeżdża drogę pojazdowi uprzywilejowanemu czy nie - wina jest po stronie włączającego się do ruchu.
Chyba, że według was kodeks przewiduje wyjątek dla Sebastiana Kościelnika. No to wtedy macie rację.
wsfd, 06.06.2020 10:37
rafal dal mu ...20 groszy?
Robert, 06.06.2020 06:34
To tak samo jak wielki sprawiedliwy kreuje się Ćwiąkalski który broni niby, bo chodzi o skok na kasę, pokazówka, kolesie który niesłusznie został skazany. A tu też, jacy my sprawiedliwi. No ale cyrkowcem trzeba być. Jak ma poprawić ci sondaż to i pewnie na scenie goowno by zjedli. Powiem. Raczej wolę zTrzaskowskiego z wyglądem zbitego cocker spaniela niż wrzeszczący długopis Mussoliniego.
, 06.06.2020 03:30
Do kompletu brakowało tylko Biedronia.
Polsko obudź się w końcu!
Nie dajmy się!
Nie pozwólmy znowu Polsce iść na dno!
Wybierzmy mniejsze zło
jfo32, 06.06.2020 02:29
wstyd Trzaskowski, co za parodię uprawia, w parlamencie europejskim targowicę uprawia, na Polskę rezolucje do Brukseli składał a teraz wielki kandydat na prezydenta... fałszywiec i obłudnik ! I jeszcze chce nam tu LBGT wprowadzać, aby już od przedszkolaka dzieci się masturbowały.... ochyda
karp, 05.06.2020 22:54
Widać i słychać objawy strachu u pisowców . Panika sięga zenitu czego dowodem jest zachowanie w sejmie ich guru wobec posłów opozycji , atak w telewizji rządowej na Rafała Trzaskowskiego i aktywność trolli kierujących się przekazem dnia . Bójcie się , wasza dojna zmiana zachwiała się w posadach i niedługo się skończy . Przegraliście w powiecie oświęcimskim wszystko co było do przegrania , we wszystkich samorządach w gminach i powiecie , możecie jedynie ujadać . Wkrótce tak samo będzie w całej Polsce .Pozdrawiam .
Wielki Sebastianie prowadź nas..., 05.06.2020 22:10
Prowadź nas metrem łodzią tramwajem ,dyliżansem , samolotem, kajakiem rowerem, motorówką oraz Czinkłaczento czy tam Seicento albo jakieś inne pikaczento niech będą Błogosławione te dłonie twój mózg i reszty twoich kończyn Cóż za piękny teatrzyk...
Szanowni Państwo , 05.06.2020 20:16
proszę wpisać na youtube "obietnice dudy 2015" i posłuchać jak to ładnie Andrzej obiecuje, przyrzeka itp itd mi najbardziej podoba się fragment gdy przyrzeka że "nie będzie notariuszem rządu" proszę samemu ocenić czy warto na niego oddać glos, dziękuję, pozdrawuam.
Brak słów , 05.06.2020 20:15
Naprawde jest mi wstyd że jestem mieszkańcem gminy Oświęcim i musze na to patrzeć. Dla partii rządzącej najwazniejsza jest rodzina pomoc w postaci 500+ welu ludziom pomogło wyprawki 13 emerytury gdzie to było za czasu PO pytam gdzie.... Na nic nie było wiecznie. Wstyd mi za miasto i to że musze tu mieszkać
suweren +, 05.06.2020 19:14
Oswiecim to miasto o przewadze sympatykow PO o czym swiadcza wyniki wyborow. Czytajac te wpisy mozna pomyslec ,ze to bastion PiS,wnioski wyciagnijcie sami.
Zoja, 05.06.2020 18:35
A,Brzeszczańska Gwiazda Radna bez radna,jak zwykle ma parcie na szkło,no reklamy to Ona Narcyzowi nie zrobi!
Oswiecimianka, 05.06.2020 18:22
Trzaskowski zenada! Odprowadz do sądu czyscicieli kamienic. NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA TYCH CWANIAKOW Z PO
wyborca, 05.06.2020 17:38
Tendencje wyraźnie wskazują, że sklejony z własną partą urzędujący prezydent ma małe szanse na reelekcję a potknięcia, które ostatnio obóz rządzący notuje codziennie obciążają prezydenta. Jak pozyskać nowy elektorat jeśli się służy woli jednej partii a okazji do pokazania niezależności, która bardziej się opłaca było bez liku. Jeśli ludzie pójdą na wybory, a wiele wskazuje że tak się stanie, to przy 60 procentowej frekwencji i większości głosującej przeciw, sam sztywny elektorat nie wystarczy. Wydaje się, że po 6 sierpnia wróci (przynajmniej częściowo) trójpodział władzy a nowy prezydent będzie patrzył sejmowi i rządowi na ręce, bo tak w demokracji powinno być. Cieszy fakt, że ostatnio coraz więcej ludzi w Polsce otwiera oczy.
Gość, 05.06.2020 17:33
Ale "tłumy"... Już NIC im nie POmoze.
Franek, 05.06.2020 17:04
Żałosne jest to że Pan Budka i Trzaskowski wykorzystują biednego chłopaka to kampanii wyborczej, a gdzie byli przy wcześniejszych rozprawach ???? Jak tak ma wyglądać Ich kampania to aż strach myśleć co będzie jak wygrają. Masakra jakaś.
do mieszkaniec, 05.06.2020 17:00
tak, jest marionetką i specjalnie dobił do żałosnej beci broszki XD a pieniądze ze zbiórki zarąbał koleś odpowiedzialny za zbieranie pieniędzy XD https://fakty.interia.pl/polska/news-zbiorka-pieniedzy-na-seicento-dla-sebastiana-k-przepadlo-150,nId,3222808?fbclid=IwAR05LkIrAgSt8EFXt9Taw2dGiPBkxBoGU00oa7i-0fCm0JhF9UC9-bVMFAg

przeżarte pisowskie mózgi powinny nie mieć praw wyborczych

ps. na trzaskowskiego nie głosuję
Pepe, 05.06.2020 16:55
ale żeby PSEUDO radna z BRZESZCZ od śmieci D.S w sztabie platfusa trzaskowskiego tak jest tam potrzebna jak umarłemu kadzidło ha ha ha a w gminie syf smród i brud.
aga, 05.06.2020 16:50
Kabaret.
Babcia , 05.06.2020 16:29
Popieram a PIS właśnie taki jest żałosne
Roman, 05.06.2020 16:08
Nienawiść wśród zwolenników PiS piszących te posty ich kiedyś wykończy. To ich problem. Ja głosuję na Rafala Trzaskowskiego i zachęcam innych do tego samego.
Rodzic, 05.06.2020 15:35
I ten człowiek miałby być Prezydentem Polski? panie Trzaskowski szkoda że na przesłuchania przed komisją ds. czyścicieli kamienic nie odprowadzał Pan oszustów którzy wyrzucali ludzi z ich własnych mieszkań bo przecież ten proceder odbywał się za Pana wiedzą
Stefan w 760i, 05.06.2020 15:24
Faktycznie styl działania trochę nie przystoi, takie "pokazywanie się" ma sens kiedy rzadzi się krajem z tylnego fotela i można łamać zakazy odwiedzania cmentarzy czy jedzenia przy jednym stoliku z kolegami, kiedy oficjalnie wolno tylko z domownikami. Ja mam tylko nadzieję, że Pan Sebastian przestanie być szykanowany, bo chyba każdy Oświęcimianin miał okazję spotkać na drodze te pożal się boże konwoje "kierowców zawodowych" i wie, że tylko cud i może Król Polski sprawił, że nie doszło do jeszcze bardziej tragicznego wypadku wcześniej, a skończyło się tylko na drzewie.
Darek, 05.06.2020 15:16
Pisowcy chcecie wygrać wybory? Bądźcie przyzwoici. Wyrzuć faszystowskie poglądy do kosza i bądź dobry. Opłaci ci się to. Nienawiści którą siejesz doprowadzi cię do tego że nie będziesz mógł spojrzeć sobie w lustro.
Miro, 05.06.2020 15:12
Platforma to totalne dno aż żal patrzeć na tych konfidentów
bodzio, 05.06.2020 15:05
W sprawie Sebastiana istotne jest to ,że od początku cały aparat państwa z przewodzącą nim panią premier postawił go w pozycji winnego i skazanego . Kolejne czynności m.in. prokuratury i jednostronne urabianie opinii publicznej przez telewizję rządową nie polegały na obiektywizmie. I w takiej sytuacji może być każdy obywatel mający konflikt z tą władzą .A dlaczego utajniono zeznania Beaty Szydło choćby w zakresie używania sygnałów dźwiękowych przez jej kolumnę . Ze świadków którzy twierdzą , że tych sygnalów nie było próbuje zrobić się wariatów i poddaje badaniom psychiatrycznym .
Zażenowany, 05.06.2020 14:51
Żenada!!! Ale nisko upadła platforma!
stąd., 05.06.2020 13:54
OMG, tragedia -.- obstawa po kiju... że też gość chciał upublicznić swoje facjatę z tymi politykami ;p
Ewa, 05.06.2020 13:50
Żenada.
POmyje, 05.06.2020 13:40
Prymitywne do Bólu zagranie tonącej Mafii PO, mamy tu w Powiecie tyle bolączek, a WY drążycie ku uciesze gawiedzi ten temat. Proponuję jeszcze nazwać jedną z Ulic tego " męczennika" za kasę TVN męczonego przez reżym PIS. Najlepiej zróbcie tak jak w Warszawie zlikwidujcie ulice Berka Joselewicza czy innych ludzi zasłuzonych dla Historii polski....
POmyje, 05.06.2020 13:39
Prymitywne do Bólu zagranie tonącej Mafii PO, mamy tu w Powiecie tyle bolączek, a WY drążycie ku uciesze gawiedzi ten temat. Proponuję jeszcze nazwać jedną z Ulic tego " męczennika" za kasę TVN męczonego przez reżym PIS. Najlepiej zróbcie tak jak w Warszawie zlikwidujcie ulice Berka Joselewicza czy innych ludzi zasłuzonych dla Historii polski....
Marko, 05.06.2020 13:20
wstyd Trzaskowski, co za parodię uprawia, w parlamencie europejskim targowicę uprawiał, na Polskę skargi składał a teraz wielki kandydat na prezydenta...
Lis, 05.06.2020 13:11
Jakie to żenujące.. Oświęcim kolebką PO.. Budka Suflera i LGBT Czosnowski reprezentują poziom poniżej krytyki.. chcecie uczyć dzieci w przedszkolu co to jest masturbacja? Sponsorować dewiantów? Gdzie sie podziali mieszkańcy Oswiecimia których dobro kraju i najmłodszych jest priorytetem? Jeśli oklaskujecie tych panów to współczuję.. ale jak to mówią : "Polak mądry po szkodzie"...
mieszkaniec, 05.06.2020 12:49
to jest jakiś cyrk? oni chcą rządzić? ten Sebastian to taka marionetka że masakra. a propo ciekawe jak czują sie ci którzy składali się mu na samochód a zapomniałem pieniądze poszły na spłate alimentów jego kolegi ? nic nie potraficie zrobić oprócz tylko wykorzystać innych i oszukiwać.
Ciekawy, 05.06.2020 12:24
A Pan Prezydent Oświęcimia jest na urlopie ? Bo chyba nie w godzinach pracy
psiur, 05.06.2020 12:21
Wstyd żeby sprawa wypadku ciągnęła się 3 lata,chyba ,że sprawcą jest BOR.Trzreba się sądzić aż chłopaka uznają winnym.Brawo
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 05.06.2020 11:00
Chyba jeszcze brakuje mu trochę do kandydata na prezydenta. W każdym razie ta akcja z odprowadzaniem - słaba. Oczywiście, bez żalu z mojej strony.
non-opti, 05.06.2020 10:42
Szef wszystkich szefów, Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - normalnie ja Cie nie mogę...