OŚWIĘCIM. Trzecie włamanie do tej samej restauracji. Złodziej skradł pieniądze na leczenie chorego dziecka

26 lutego 2018 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Trzecie włamanie do tej samej restauracji. Złodziej skradł pieniądze na leczenie chorego dziecka

W nocy z piątku na sobotę doszło do włamania do jednej z oświęcimskich restauracji. To już trzecie włamanie do tego samego lokalu w ostatnim czasie. Sprawca dwóch poprzednich włamań został już zatrzymany, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu TUTAJ.

-Sprawca dostał się do wnętrza lokalu, a następnie skradł puszkę do której pieniądze wrzucali klienci lokalu, chcący w ten sposób wspomóc leczenie chorego dziecka – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy