OŚWIĘCIM. Ulica Kusocińskiego już po przebudowie

11 lipca 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

Ponad 2,7 mln zł kosztowała przebudowa ulicy Kusocińskiego na osiedlu Chemików. Obok nowej nawierzchni są miejsca parkingowe, przejście do ulicy Słowackiego, powstały nowe chodniki i oświetlenie. Przebudowany został również gazociąg, a wykonawca wykonał ponadto kanalizację deszczową.

Są też nowe wiaty śmietnikowe. Dla dzieci urządzono plac zabaw. Przy ulicy zasadzono 130 nowych drzew. Na wiosnę planowane są kolejne nasadzenia zieleni.

Inwestycja trwała od połowy zeszłego roku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
jaki, 18.07.2018 15:19
niektórzy chyba dostają orgazmu jak piszą hejty na temat remontów i inwestycji w Oświęcimiu.. jak się robi jedno to oni chcą co innego. jak się robi drugie to chcą trzeciego, byle tylko zaistnieć . bo oni maja parcie na temat i muszą napisać coś, niekoniecznie mądrego ale muszą hehe. ludzie oceniają tych co coś zrobili a nie tych co piszą głupoty.
do hotinka, 13.07.2018 20:59
Hotinku - trollu - prezydent Chwierut od kiedy jest prezydentem remontuje ulice a nie tylko przed wyborami. Np, Starzec teraz w mediach przed wyborami się ciągle pojawia - ciekawe dlaczego? Szkoda Polski patrząc że są w tym kraju tacy ludzie jak hotin.
Racja, 12.07.2018 22:45
Dokladnie hotin:)
hotin, 12.07.2018 00:32
Obawaim sie,że przed wyborami samorządowymi zabraknie w Oświęcimu ulic do remontu. Czyba,że rzeczywiście te tempo wszelkich remontów i renowacji ma jedynie uzasadnienie w terminie jesiennych wyborów samorządowych. Prawda drużyno PO-fajdanych?Wasz czas już dobiega końca,a niestety wasze osobiste kredyty we CHF nadal trzeba będzie spłacać.Oj,ale was wtedy zaboli i to jak, to zródełko ze Spółek Miejskich się wysuszy i to do dna!
Gdyby, 11.07.2018 15:23
Gdyby to była inwestycja powiatowa to zaraz by się ktoś tutaj lansował :D