OŚWIĘCIM. Umowa na zakup 19 autobusów podpisana

20 grudnia 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

We wtorek w biurowcu Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o. o. w Oświęcimiu nastąpiło podpisanie umowy z firmą Solaris & Bus Coach S.A. na zakup 19 nowoczesnych autobusów. Pierwsze z nich pojawią się na ulicach Oświęcimia i okolic już wiosną.

Podczas spotkania obecni byli: Janusz Chwierut – prezydent miasta Oświęcim, Bożena Fraś – prezes MZK Oświęcim, Marian Świerczek – wiceprezes MZK Oświęcim oraz przedstawiciele Solaris & Bus Coach S.A. - pełnomocnik zarządu, a także Rafał Zajas – dyrektor Sprzedaży Regionu Południowego- Kraj.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy