OŚWIĘCIM. Urszula Kozioł z płytą w Alei Pisarzy

12 maja 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Urszula Kozioł z płytą w Alei Pisarzy

Poetka, prozaiczka, felietonistka, autorka form dramatycznych, w tym inscenizacji dla dzieci oraz monodramów. W najbliższy piątek 18 maja o godz. 18 Urszula Kozioł odsłoni swoją płytę w oświęcimskiej Alei Pisarzy. Tuż po tej uroczystości odbędzie się w bibliotecznej auli spotkanie autorskie z poetką.

- Zapraszamy do wspólnego spędzenia wieczoru w świecie poezji i twórczości Urszuli Kozioł - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Idea realizacji Alei Pisarzy w Oświęcimiu nawiązuje do popularnych na całym świecie Alei Gwiazd, przy czym w odróżnieniu od idolów masowej kultury medialnej, dowartościowaniu podlega tu sztuka o najwyższej wartości kulturowej – sztuka słowa.

Swoje płyty w oświęcimskiej Alei Pisarzy jak dotąd odsłonili m.in.: Wiesław Myśliwski, Dorota Masłowska, Mariusz Szczygieł, Andrzej Stasiuk, Hanna Krall, Olga Tokarczuk.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy