OŚWIĘCIM. Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z festiwalem

14 czerwca 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z festiwalem

Podobnie jak poprzednie, także tegoroczna edycja Tauron Life Festival Oświęcim spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym. W piątek (15 czerwca) od godziny 8 do niedzieli (17 czerwca) do godziny 6 całkowicie nieprzejezdna będzie ul. Legionów na odcinku od ronda Solidarności do ronda im. Kazimierza Płonki.


Z kolei planowany na sobotę (16 czerwca) bieg uliczny Run 4 Life związany będzie z utrudnieniami w ruchu pojazdów na trasie biegu w godzinach od 8 do 13. Trasa biegu prowadzi ulicami: Garbarską, Krętą, Szarych Szeregów, Obozową, Więźniów Oświęcimia, Bartoszewskiego (teren Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau) oraz ul. Leszczyńskiej.


Organizatorzy proszą mieszkańców, aby w tych godzinach nie pozostawiać samochodów na trasie biegu. Pojazdy, które będą stanowiły zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników biegu zostaną odholowane na koszt właściciela.


Trasa biegu będzie zabezpieczona przez służbę ochrony, Policję oraz Ochotniczą Straż Pożarną.

Fundacja Peace Festival oraz Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu jako organizatorzy biegu zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby utrudnienia w ruchu były jak najmniej uciążliwe.
Dodatkowo dla mieszkańców osiedla Pileckiego, już w piątek po południu oraz w sobotę od godzin porannych Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau udostępni parking po byłej bazie PKSiS Oświęcim.

Za wszelkie utrudnienia organizatorzy przepraszają.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy