OŚWIĘCIM. W bibliotece nauczą dzieci programowania

09 marca 2018 Autor: red
fot. MBP w Oświęcimiu

fot. MBP w Oświęcimiu

Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza zapisy na zajęcia programowania dla sześcio- i siedmiolatków. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie (33) 847 98 16, w godz. 7:30-15:30, aż do wyczerpania miejsc.

- Zajęcia będą się odbywały od 21 marca, w każdą środę, o godz. 16. Szkolenie obejmuje osiem spotkań. Udział jest bezpłatny - informują organizatorzy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 10.03.2018 23:07
No to tak,tak samo ,jak kursu komputerowego za który Ratusz tysiące dla kolesi zapłacił.