OŚWIĘCIM. W dawnej przepompowni znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny

19 kwietnia 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. W dawnej przepompowni znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny

W czwartek wieczorem w opuszczonym budynku - dawnej przepompowni przy ulicy Wodociągowej w Oświęcimiu dwóch mężczyzn natrafiło na zwłoki mężczyzny. Dyżurny oświęcimskiej policji po otrzymaniu zgłoszenia wysłał na miejsce policjantów. Na miejsce udał się również prokurator.

-Znalezione zwłoki należały do 57-letniego mieszkańca Chełmka, który od środy poszukiwany był jako zaginiony – informuje Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Rodzina rozpoznała ciało – dodaje policjantka.

Na chwilę obecną nie są znane dokładne okoliczności śmierci mężczyzny. Prokurator zlecił zabezpieczyć ciało do sekcji. To w jaki sposób doszło do tragedii wyjaśnią oświęcimscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy