OŚWIĘCIM. W góry z MOSiR-em

13 lutego 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. W góry z MOSiR-em

Miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z oferty MOSiR-u, który począwszy od 14 lutego organizuje wyjazdy do popularnych rodzimych stacji narciarskich.

Od 14 do 24 lutego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje wyjazdy na narty do Białki Tatrzańskiej, Wisły, Szczyrku, Rzyk, Spytkowic i Międzybrodzia.

Wyjazd sprzed Oświęcimskiego Centrum Kultury (przez Pętla Zasole). Zapisy będą przyjmowane w dni robocze od godz. 7:00 do 15:00 (w dzień poprzedzający wyjazd do godziny 11:00) w siedzibie MOSiR Oświęcim przy ul. Legionów 15.

MOSiR zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku złych warunków atmosferycznych lub małej ilości uczestników oraz do zmiany harmonogramu wyjazdów.

Szczegółowe informacje można otrzymać w siedzibie MOSiR-u przy ul. Legionów lub telefonicznie 33 843 43 39.

Więcej informacji tutaj.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy