OŚWIĘCIM. W groźnie wyglądającej kolizji nikt nie ucierpiał

25 sierpnia 2020 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

Po godzinie 16.00 we wtorek na skrzyżowaniu ulicy Maksymiliana Kolbego z ulicą Ostatni Etap doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia trzech samochodów.

Z naszych ustaleń wynika, iż kierująca toyotą yaris mieszkanka powiatu oświęcimskiego podczas wykonywania skrętu w lewo, w kierunku Harmęż wymusiła pierwszeństwo przed jadącą od strony dworca PKP volkswagenem passatem mieszkanką powiatu chrzanowskiego. W skutek zderzenia pojazdów volkswagen uderzył w jadącego z naprzeciwka forda fiestę, którego również prowadziła kobieta.

Na szczęście żadnej z trzech kobiet nic się nie stało. Kierująca toyotą została ukarana mandatem i otrzymała punkty karne.

Na miejscu obecny był patrol policji, pogotowie ratunkowe oraz trzy zastępy strażackie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mika, 25.08.2020 21:43
Trzy kobiety w jednym momencie na skrzyżowaniu !!! To musiało się tak skończyć :)
Dudek, 25.08.2020 20:56
Polecam zerknąć na Krajową mapę zagrożeń bezpieczeństwa:https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html
Co widnieje na skrzyżowaniu ul Kolbego i Ostatni Etap, oraz Kolbego i Szajny (następne w stronę dworca).
Na obydwu skrzyżowaniach brak oznakowania poziomego zabraniającego manewru wyprzedzania w jego obrębie,
Chodzi o linię ciągłą- nie nie jest starta przez użytkowanie drogi, tam nigdy takiej nie było.
To już któryś z kolei wypadek w rejonie tych skrzyżowań wspomnę motocyklistę pod Euromarem i parę Czechów w tym miejscu gdzie obecnie.
Oznakowanie niewłaściwej infrastruktury drogowej na mapie zagrożeń istnieje od IV i IX 2019 roku poprzednie zostały usunięte
mimo nie usunięcia zagrożeń wspomnianych powyżej a odpowiedzialne służby czekają chyba na remont ul. Kolbego i następne nieszczęśliwe zdarzenie.