OŚWIĘCIM. W magistracie i w straży miejskiej milczą telefony. AKTUALIZACJA

12 grudnia 2018 , aktualizacja: 12 grudnia 2018 12:37 Autor: red

Od poniedziałku nie działały telefony w Urzędzie Miasta Oświęcim. "Awaria spowodowana jest uszkodzeniem sieci telefonicznej TP S.A" - czytamy na stronie magistratu.

AKTUALIZACJA

Dziś przed południem magistrat poinformował, że awaria została usunięta i telefony już działają bez problemów.

(Źródło: UM Oświęcim)

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zdjecie ilustracyjne przed , czekamy na po : , 12.12.2018 14:01
prezydent uczestniczyl w otwarciu nowej kliniki botoksu , caly UM bedzie sie tam upiekszal , wargi na gorze i na dole
hotin, 12.12.2018 11:49
Proponuję,by urzędnicy udali sie do domów,a dzień ten odpracowali w sobotę przedświąteczną. Kto jest ZA?
maro, 12.12.2018 09:57
Nie ma już niestety T.P. S.A, bo Platforma sprzedała., jest Orange.