OŚWIĘCIM. W najbliższy piątek wspólne kolędowanie w Oświęcimskim Centrum Kultury

07 stycznia 2020 Autor: zyg
OŚWIĘCIM. W najbliższy piątek wspólne kolędowanie w Oświęcimskim Centrum Kultury

W piątek 10 stycznia w Sali widowiskowej odbędzie się wspólne kolędowanie. Najpiękniejsze polskie kolędy wykona chór złożony z Chóru Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, uczestników zajęć wokalnych Osiedlowego Domu Kultury Zasole oraz Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim Hajduki. Do chóru dołączy także zasiadająca na widowni publiczność.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy