OŚWIĘCIM. W piątek ostatnie pożegnanie Mikołaja „MBrother'a” Jaskółki

17 stycznia 2018 Autor: sz
fot. archiwum rodzinne

fot. archiwum rodzinne

W najbliższy piątek na Cmentarzu Komunalnym w Oświęcimiu Mikołaj Jaskółka wyruszy w swoją ostatnią drogę. 36-letni muzyk pochodzący z Oświęcimia od kilku lat walczył z nowotworem. MBrother zmarł w poniedziałek wieczorem.


Nabożeństwo Żałobne odbędzie się w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Oświęcimiu w piątek 19. stycznia o godzinie 14.00. Po mszy nastąpi wyprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy