OŚWIĘCIM. W sobotę plenerowa premiera filmu „Oświęcim – Praga”

28 sierpnia 2020 Autor: sz
OŚWIĘCIM. W sobotę plenerowa premiera filmu „Oświęcim – Praga”

„Oświęcim – Praga” pod takim hasłem minie najbliższy weekend na oświęcimskim rynku. W sobotę na godzinę 19.00 zaplanowano premierę filmu „Oświęcim – Praga”, który będzie można obejrzeć wraz z udziałem twórców filmu oraz honorowych gości. Natomiast o godzinie 20.30 odbędzie się spotkanie z reżyserem i twórcami produkcji.

Sobotni premierowy pokaz poprzedzi projekcja filmu „Oświęcimski kartel rybny”. Początek seansu zaplanowano na godzinę 17.30.

Dzień później odbędą się dwa dodatkowe seanse filmu „Oświęcim – Praga” o godzinie 17.00 oraz 19.30. A o godzinie 21.00 zaprezentowany zostanie film pt. „Oświęcimski kartel rybny”.


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy