OŚWIĘCIM. W tym roku nie będzie rowerów miejskich

23 marca 2020 Autor: red
fot. UM Oświęim

fot. UM Oświęim

W związku z panującą pandemią koronawirusa miasto zrezygnowało w tym roku z projektu pn. Oświęcimski Rower Aglomeracyjny. Prezydent Janusz Chwierut podjął taką decyzję w porozumieniu z gminą Oświęcim, która jest partnerem tego przedsięwzięcia.

- Inwestycja miała kosztować blisko 550 tys. zł. Oświęcimski Rower Aglomeracyjny to projekt, który miał zapewnić mieszkańcom i turystom swobodne przemieszczanie się po mieście i gminie oraz ułatwić dotarcie do ciekawych miejsc, także tych związanych z historią – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

Rowery miały być udostępnione mieszkańcom w specjalnie przygotowanych stacjach w siedmiu punktach miasta oraz dwóch w gminie Oświęcim. Wypożyczalnia rowerów miała ruszyć w maju i zakończyć się w październiku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy