OŚWIĘCIM. W weekend wracają ślizgawki

02 grudnia 2020 Autor: sz
fot. Szymon Chabior / archiwum

fot. Szymon Chabior / archiwum

To dobra wiadomość dla miłośników amatorskiego łyżwiarstwa. Już w najbliższy weekend w Hali Lodowej przy Chemików 4 w Oświęcimiu wracają ślizgawki.

W sobotę (5.12) ślizgawka odbędzie się o godzinie 17.30 i potrwa do 18.30. W takich samych godzinach będzie można pojeździć na łyżwach w niedzielę (6.12).

Na terenie Hali Lodowej obowiązuje zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu oraz dezynfekcja rąk. Organizatorzy proszą o dostosowanie się do obowiązującego reżimu sanitarnego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pracownik synthos dwory 7, 02.12.2020 14:26
A mecze hokeja dalej bez kibiców!!! PARANOJA
Co?, 02.12.2020 08:07
Czyli mam jeździć w masce? To podziekuje. Nie jestem niewolnikiem.