OŚWIĘCIM. Warsztaty „Nordic walking – śladami Finów”

28 grudnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Warsztaty „Nordic walking – śladami Finów”
Trenujesz nordic walking lub chcesz zacząć? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to w takim razie musisz wybrać się na sobotnie warsztaty „Nordic walking – śladami Finów!”

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę w Miejskiej Bibliotece Publicznej „Galeria Śląska” przy ulicy Nojego 2b w Oświęcimiu. Początek warsztatów zaplanowano na godzinę 11.00.

Warsztaty podzielone są na dwie części. Pierwsza to część teoretyczna gdzie miłośnicy tego sportu poznają historie nordic walking, techniki marszu oraz komponowanie treningu. Druga część będzie praktyczna – wspólny trening. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą własnych kijków. Warsztaty poprowadzi Paweł Zieliński.

Organizatorem warsztatów jest firma Perła Wellness wspólnie z Ministerstwem Zdrowia oraz Miastem Oświęcim. Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy