OŚWIĘCIM. "Weekend z Funduszami" na Rynku Głównym

08 sierpnia 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. "Weekend z Funduszami" na Rynku Głównym

W najbliższą sobotę i niedzielę (11- 12 sierpnia) na oświęcimskim Rynku zagości "Weekend z Funduszami". To impreza organizowana przez Województwo Małopolskie. Ma zachęcić do skorzystania ze środków unijnych przez "zwykłego mieszkańca". Podczas konkursów i quizów będzie można wygrać cenne nagrody.

- Już kilkaset osób w innych miastach skorzystało z weekendowych konsultacji ze specjalistami od funduszy. Dołącz do nich i też dowiedz się jak skorzystać z dotacji na wymianę pieca, kurs prawa jazdy czy założenie firmy. Przez cały weekend w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich, nasi najlepsi eksperci bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania o unijne wsparcie - zachęcają organizatorzy.

Dzięki funduszom unijnym w Oświęcimiu przeprowadzono m.in. adaptację budynków byłego Monopolu Tytoniowego na potrzeby miejscowej uczelni, wybudowano nową, funkcjonalną siedzibę oświęcimskiej książnicy, przebudowano drogę powiatową Nr 1897 K (Oświęcim – Głębowice).

Inspiracji dostarczą też lokalne firmy i instytucje, które już skorzystały z dotacji, aby tworzyć usługi i produkty przyszłości.

Do Oświęcimia przyjadą urządzenia z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, na których można wykonywać doświadczenia i eksperymenty i poznawać prawa fizyki. Na najmłodszych czekają atrakcje z Parku Rozrywki Inwałd.

- Przez całą niedzielę zapraszamy do bezpłatnej strefy zabawy dla całej rodziny w Miasteczku Funduszowym. Czeka w niej dinozaur i puzzle 3D z Dinolandii, fotobudka i niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema - zachęcają organizatorzy, którzy przygotowali też konkursy dla dużych i małych, w których można wygrać niezwykłe nagrody: tablet, hulajnogę, deskorolkę i e-book.

- Nagrodzimy też dobry pomysł i „lekkie pióro”. Na scenę zaprosimy również dzieci, które zmierzą się z pytaniami o legendarnego smoka i wieloma innymi. Pełną atrakcji niedzielę zakończymy relaksującym seansem filmu „Nietykalni” w kinie plenerowym - dodają gospodarze weekendowej imprezy.

SOBOTA 09:00-17:00

  • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich

NIEDZIELA 13:00-19:00

  • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich Prezentacja Beneficjentów Funduszy Europejskich

  • Konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania: tablet, e-book, hulajnoga i deskorolka

  • Bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny. Godz. 19:00 Kino plenerowe, pokaz filmu ,,Nietykalni”.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Województwo Małopolskie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy