OŚWIĘCIM. Weronika Boińska i goście na oświęcimskim Rynku

09 sierpnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Weronika Boińska i goście na oświęcimskim Rynku

W niedzielę odbędzie się kolejny już koncert w ramach Letniego Festiwalu na Rynku. Tym razem wystąpi Weronika Boińska wraz z gośćmi: Marcinem Boińskim i Maciejem Machowskim.

-Znani oświęcimskiej publiczności artyści przypomną covery znane z legendarnych oświęcimskich pubów: Indiana, Mefisto i B-azyl. Usłyszymy również autorskie utwory Weroniki Boińskiej prezentowane podczas niedawnego koncertu w Cafe Bergson w Oświęcimiu – informuje Marek Tarnowski, naczelnik Wydziału Promocji Miasta Oświęcim.

Początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 18.00. Wstęp wolny. Organizatorem Letniego Festiwalu na Rynku jest Urząd Miasta Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy