OŚWIĘCIM. Wielkanoc niespodzianek w Galerii Niwa

10 kwietnia 2019 Autor: Materiał zlecony
OŚWIĘCIM. Wielkanoc niespodzianek w Galerii Niwa

W dniach 17-19.04 w Galerii Niwa odbędzie się konkurs pod hasłem- WIELKANOC NIESPODZIANEK.

Dla każdego klienta, który w dniach 17-19.04 dokona zakupów za 100zł i zarejestruje paragon przy stanowisku konkursowym, Galeria ufundowała upominek.

Z myślą o klientach Galerii przygotowaliśmy dodatkowy bonus. Zarejestrowane przez klientów dowody zakupów, nie tylko uprawniają klientów do odbioru nagrody gwarantowanej, dodatkowo stanowią także zaproszenie do udziału w Konkursie Głównym. Do wygrania torebki O-BAG w wiosennych kolorach, oraz kosze pełne słodyczy.

WIELKANOC NIESPODZIANEK 17-19.04 godz. 12:00-20:00.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy