OŚWIĘCIM. Wielkanocne święcenie pokarmów na placu św. Maksymiliana

20 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W Wielką Sobotę na placu przed kościołem Parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Oświęcimiu odbyło się święcenie pokarmów wielkanocnych.

Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że na święcenie przyszły całe rodziny, często z malutkimi dziećmi. Koszyczki z wielkanocnymi specjałami poświęcił mieszkańcom Oświęcimia oraz okolicznych miejscowości ksiądz Marcin Mendrzak.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
miasto , 20.04.2019 20:03
Jaka szkoda ,że Oświęcim ma takiego hotina,mamy okres świąteczny a ten dalej ujada i ujada.
Aż jest mi wstyd,że takie coś muszą moi znajomi z poza Oświęcimia czytać,a mam takie sygnały, co to za jeden ten hotin,w każdym prawie temacie musi szczekać o polityce.No cóż,z chorym z nienawiści nie ma co dyskutować...
hotinJaka szkoda,ż, 20.04.2019 18:27
Jaka szkoda,że pani Kasi z Magistratu nie ujęliście.PS. O mężu już nie wspomnę.
hotin, 20.04.2019 18:23
Coś niesamowitego, a prezydent Chwierut z tym walczy poprzez dyrektywy Schetyny.Wstyd! Poseł Sowa też tutaj ma swoje 3-grosze.
hotin, 20.04.2019 18:16
A koalicja POKO -wska na ten temat milczy! Wspieramy, czy niszczymy ? Sowo gdzie jesteś POśle ośle?