OŚWIĘCIM. Wiersze Paula Celana już w ten piątek w MDSM

20 listopada 2019 Autor: ren
OŚWIĘCIM. Wiersze Paula Celana już w ten piątek w MDSM

Już w ten piątek Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu zaprasza na 74. Krakowski Salon Poezji. Tym razem wiesze Paula Celana i własne czytać będzie Ryszard Krynicki przy akompaniamencie Piotra Kudełki.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.30.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Miasta Oświęcim oraz Powiatu Oświęcimskiego. 74. Krakowski Salon Poezji wspierają także firmy: EnCo, Omag, Austrotherm, Ipsen Logistics, Meta oraz Joachima S. Russka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy