OŚWIĘCIM. Wigilia na Rynku już w tę niedzielę

12 grudnia 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

Stowarzyszenie Oświęcimianie-Oświęcimianom przy współpracy z magistratem zaprasza mieszkańców Oświęcimia na Wigilię Oświęcimską.

Świąteczne spotkanie odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia o godz. 16, na Rynku Głównym w ramach IV Jarmarku Świątecznego.

To tradycyjne spotkanie organizowane po raz 11 jest wspaniałą okazją do wspólnego spotkania mieszkańców, połamania się opłatkiem, złożenia świątecznych życzeń, a także spróbowania wigilijnych potraw przygotowanych i przekazanych przez oświęcimskie restauracje.

W ten niepowtarzalny niedzielny wieczór spędzony przy blasku choinki będzie też czas na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.

Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Organizator główny:
Stowarzyszenie Oświęcimianie-Oświęcimianom

Partnerzy główni:
Urząd Miasta Oświęcim
Ochotnicza Straż Pożarna w Oświęcimiu

Sponsorzy:
Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu
Urząd Miasta Oświęcim
Rada Miasta Oświęcim
Urząd Gminy Oświęcim
Fabryka Maszyn i Urządzeń OMAG Sp. z o.o.
Restauracja Skorpion z Oświęcimia
Restauracja La Rossa z Oświęcimia
Restauracja A la Carte z Oświęcimia.

(Źródło: UM Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy